HEINZ BIKES RISER CLUB STYLE 9 DIGITAL TAC HB-PR9-125-DT-BB
Lägg till önskelista
Säkra betalningar
klarnaamerican expressapple paygoogle paymastershopify paysofortvisa
Leverantör: HEINZ BIKES
SKU: HB-PR9-125-DT-BB
Streckkod:
Tillgänglighet: I lager Förbeställning Slutsåld
Kategorier: Osorterat Kategori
Beskrivning
In 7" and 9" lengths and 30 degree pullback, Extreme stability and torsional rigidity, thanks to the most innovative development & technology, Upper clamping bridge with or without mount suitable for Harley-Davidsonᆴ OEM digital speedometer, Lockable cable cover: most innovative invisible internal cabling and laying the cables has never been easier, Extremely clean look that makes all cables and lines disappear into the risers, Clamp for handlebars in 1" or 1.25", Optional adapter for 1 1/8" handlebar diameter, Perfect surface: Glass Bead Blasted Black Pearl, 3D CNC milled from high quality aluminum, Absolute premium quality